ضيافت نامه ۴

دوستان عزیز،

حال که دوستی قدم به میهمانی ما گذارده و "کلام" اش را برای ما هدیه آورده، این را به فال نیک بگیریم و آغاز ضیافت دوم را به جشن بنشینیم.

برای حضور در این میهمانی:

ـ دوستانی که وبلاگ دارند، لطف کرده مطلب خود را در وبلاگشان گذاشته و اطلاع بدهند، تا نامشان در بین همراهان قرار داده شود.

ـ برای میهمانانی که فاقد وبلاگ هستند، وبلاگی با عنوان "ضیافت دو" تاسیس شده تا محلی باشد برای انتشار نوشته های گرانقدرشان. این دوستان نوشته خود را اگر کوتاه بود به صورت یادداشت در وبلاگم بگذارند، یا به نشانی      mr_shirazi (at) yahoo.com                پست کنند تا با نام خودشان در این وبلاگ منتشر شده لینک داده شود.

بی صبرانه منتظر کلام گرم و صمیمی تان خواهیم بود. بی شک همراهی شما دلگرمی ادامه ی راه است.

تکمله یک: دوستانی که نوشته ای را در وبلاگشان گداشته اند، لطفا به نحوی اطلاع بدهند تا هر چه سریعتر لینک داده شود.

تکمله دو: ۱۵ آذر آغاز میهمانی است. پس دوستان می توانند هر وقت فرصت شد شرکت کنند. هنوز فرصت هست. ما منتظر می مانیم.

/ 1 نظر / 16 بازدید
کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند